Şeker Fabrikası İşyeri Hekimliği İhalesi

Şeker Fabrikası İşyeri Hekimliği İhalesi

seker-fabrikasi-

 

TC Konya Ereğli Şeker Fabrikasının İşyeri Hekimliği ihalesini 2. Yılında da Yeni Nesil Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz almıştır. Öncelikle 2014 Ağustos Ayında kurmuş olduğumuz firmamızın başarısında katkıda bulunan çalışanlarımıza ve bizimle çalışmayı tercih eden bütün firmalarımıza teşekkür ederiz.

Firmamız 2013 te yürürlüğe giren 6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu çerçevesinde kademeli olarak yasaya tabi olan veya olacak olan bütün firmalara çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı yetkilendirme dahilin de deneyimli personelimizle iş güvenliği ve sağlığı hizmeti sunmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği konusunda her türlü bilgi ve talepleriniz konusunda yardımcı olunur.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanununda kısaca deniyor ki firmalar 3 gruptan oluşur 1. Az tehlikeli 2. Tehlikeli 3. Çok tehlikeli bu üç gruptan Tehlikeli ve Çok tehlikeli gruba giren bütün firmalar 1 işçisi olsa dahi ve Az tehlikeli grupta olanlar ise 50 işçi ve üzerinde çalışanı olan firmalar da  yasada belirtilen süreler de İş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı  bulundurmak zorunda. Sadece Az tehlikeli grupta olup  50 işçi altında çalışanı olan iş yerleri  Temmuz 2016 da bu yasa kapsamına dahil olacaktır.

Yeni Nesil Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak bu çerçevede siz iş veren sahiplerimizin ve işçilerimizin kazasız ve güvenli bir şekilde iş sürekliliğini sağlamak için hizmet vermeye devam edeceğiz.