Hakkımızda

    Yeni Nesil Ortak Sağlık Güvenlik Birimi mesleki etik değerlere uygun , içinde bulunduğumuz sektörün gerektirdiği bütün sorumluluklara sahip ve faaliyet gösterdiği bölgelerede iş sağlığı ve güvenliği alanında öncü bir firma olmaktadır.


 

Biyografi

Veli PITIR, 1988 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. Eğitim yıllarını başarılı bir şekilde tamamladı,  Uşak Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünü  bitirdi. Daha sonra Selçuk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Eğitim yılları boyunca çeşitli projelere imza atarak bir çoğunda başarılı olarak kendimi geliştirme fırsatı buldu. Üniversiteden   sonra İş güvenliği uzmanlığı egitimi aldı. OSGB şirketlerinde  iş güvenliği uzmanı olarak çalıştı. Yeni Nesil OSGB LTD. ŞTİ. inin hissedarı ve Mesul Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Veli PITIR
Veli PITIR Mesul Müdür, İş Güvenliği Uzmanı

Biyografi

Mehmet BÖYÜKPARMAKSIZ, 1981 yılında Konya Ereğli’de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Ereğli’ de tamamladı. 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi Sağlık memurluğu bölümünü bitirdi. 2004 yılında Acıbadem Hastahaneler Grubunda işe başladı.

Koroner yogun bakım ünitesi ekip liderliği, gece işletme müdürlüğü, anjio ünitesi sorumlu hemşireliği, kemoterapi ünitesi sorumlu hemşireliği görevlerinde bulundu. Üniversal hastahaneler grubu Ereğli hastahanesinde ; yatan hasta katı sorumlu hemşireliği , baş hemşirelik görevlerini yürüttü.

Şuanda ise Yeni Nesil OSGB de sağlık hizmetleri direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Mehmet BÖYÜKPARMAKSIZ
Mehmet BÖYÜKPARMAKSIZ Sağlık hHzmetleri Direktörü

Biyografi

Fatma ÇELİKEL , 1980 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul eğitimini Öğretmen Abdurrahim İ.Ö.O, Lise eğitimini Ereğli Lisesinde tamamladı.1997 yılında Söz Gıda da satış temsilcisi olarak görev aldı. 2001 – 2007 yılları arasında Erkin Telekom da Mağaza Müdürü olarak görev aldı. Daha sonra 2007- 2008 yılları arasında Kayseri Bölgesi İstanbul Şengüller firmasında Saha Satış Yöneticiliği yaptı. 2008-2009 yılları arasında ise Teleses firmasında Saha Satış Yöneticiliği yaptı. 2009-2014 yıllarında Erkin Telekom da Mağaza Müdürlüğü görevinde bulundu. Yeni Nesil OSGB LTD. ŞTİ. inin Genel Koordinatörü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Fatma ÇELİKEL
Fatma ÇELİKEL Genel Koordinatör

 

Biyografi

Melih AYATA,  1986 yılında Konya Ereğli’de doğdu. İlk ve Orta okulu Sümerilköğretim okulunda , liseyi Ereğli Lisesinde bitirdi. 2009 yılında Atılım Üniversitesi, Endüstri Mühendisliğinden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca mühendislik  oda ve kluplerinde yönetim kurulunda görev aldı. 2007 – 2009 yılları arasında Lösev gönüllü öğrenciliği yaptı. 2011 – 2012 yılları  içerisinde modüler mobilya sanayinde üretim planlamamühendisliği yaptı. 2014 yılında kurulan Yeni Nesil OSGB nin hissedarı ve yönetim kurulu üyesidir. 2015 yılında Konya ‘da yapı ve izolasyon malzemeleri sektöründe iç anadolu distribütörlüğü yapmaya başladı.

Melih AYATA
Melih AYATA İş Güvenliği Uzmanı

Biyografi

Ömer Yavuz ÇÖMLEKÇİ , 1988 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. Eğitim yıllarını başarılı bir şekilde tamamladı,  Uşak Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünü  bitirdi. Daha sonra Selçuk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Eğitim yılları boyunca çeşitli projelere imza atarak bir çoğunda başarılı olarak kendimi geliştirme fırsatı buldu. Üniversiteden   sonra İş güvenliği uzmanlığı egitimi aldı indian viagra. OSGB şirketlerinde  iş güvenliği uzmanı olarak çalıştı. Yeni Nesil OSGB LTD. ŞTİ. inin hissedarı ve İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Ömer Yavuz ÇÖMLEKÇİ
Ömer Yavuz ÇÖMLEKÇİ İş Güvenliği Uzmanı